PODGORICA: Đurović u pritvoru mjesec dana zbog ubistva sina

Tragedija se odigrala preksinoć oko 19.30 časova, ispred njihove kuće u naselju Gluhi do u Virpazaru. Ubistvu je prethodila, po ko zna koji put, svađa između oca i sina koja datira unazad par godina.
Prema nezvaničnim saznanjima, obojica aktera u trenutku tragedije bila su navodno pod uticajem alkohola, a razmirice su počele prvo u kući gdje su se otac i sin verbalno sukobili, da bi okršaj tragično završio ispred kuće jednim pucnjem u leđa nesretnom mladiću koji je preminuo na putu ka Kliničkom centru u Podgorici.
Prema navodima komšija koji žive u blizini kuće Đurovića, ovakva tragedija je bila za očekivati jer su sukobi između oca i sina bili sve žešći.
Po nalogu dežurnog Višeg tužioca iz Podgorice, uviđaj na licu mjesta obavila je barska policija, koja je uhapsila Velimira Đurovića.
Tijelo nesretnog mladića, po nalogu tužioca, poslato je na obdukciju. Nesretni mladić je, prema saznanju Dnevnih novina, bio jedinac u više kuća.