PODGORICA: Dva muškarca napala i opljačkala djevojku - Volim Podgoricu

PODGORICA: Dva muškarca napala i opljačkala djevojku

U Podgorici je sinoć došlo do incidenta u kojem je napadnuta jedna djevojka, potvrđeno je za portal Dan od izvora iz Uprave policije.

Kako nam je rečeno, sve se dogodilo tokom kasnih poslepodnevnih sati. Djevojku su napala dva, za sada kako se sumnja muškarca, čiji identitet nije poznat.

Tom prilikom su joj  ukrali lične stvari. Istraga je u toku, a iz Uprave policije su navelid a intenzivno rade na ovom slučaju.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com