PODGORICA NOVA EKSPLOZIJA: BAČEN EKSPLOZIV U SOLITERU NA ZABJELU - Volim Podgoricu

PODGORICA NOVA EKSPLOZIJA: BAČEN EKSPLOZIV U SOLITERU NA ZABJELU

U jednom od solitera u Ulici Radosava Burića u podgoričkom naselju Zabjelo jutros oko 5.30 časova bačena je eksplozivna naprava.

Prema informacijama “Vijesti” u eksploziji nije bilo povrijeđenih.

Od siline eksplozije pričinjena je materijalna šteta na nekoliko stanova u jednom od solitera, poznatijim kao “Dva pendreka”, prensose “Vijesti”

Podsjećamo, takođe jutros, nešto ranije je bačena eksplozovna naprava ispred zgrade u blizini Hrama Hristovog vaskrsenja.

PODGORICA: EKSPLOZIJA KOD HRAMA, NEMA POVRIJEĐENIH (FOTO)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com