PODGORICA NOVA EKSPLOZIJA: BAČEN EKSPLOZIV U SOLITERU NA ZABJELU

U jednom od solitera u Ulici Radosava Burića u podgoričkom naselju Zabjelo jutros oko 5.30 časova bačena je eksplozivna naprava.
Prema informacijama “Vijesti” u eksploziji nije bilo povrijeđenih.
Od siline eksplozije pričinjena je materijalna šteta na nekoliko stanova u jednom od solitera, poznatijim kao “Dva pendreka”, prensose “Vijesti”
Podsjećamo, takođe jutros, nešto ranije je bačena eksplozovna naprava ispred zgrade u blizini Hrama Hristovog vaskrsenja.



