Potrošači podgoričkog naselja Stari aerodrom sjutra će biti bez vode i to od 9 do 15 sati. Kako su najavili iz Vodovoda, dotok vode biće obustavljen zbog radova na opravci kvara na gradskoj vodovodnoj mreži.