PODGORICA: Zbog duga eksplozivom na stan na Zabjelu?

U jednom od solitera u Ulici Radosava Burića u podgoričkom naselju Zabjelo jutros oko 5.30 časova bačena je eksplozivna naprava.
Prema informacijama “Vijesti” u eksploziji nije bilo povrijeđenih.
Od siline eksplozije pričinjena je materijalna šteta na nekoliko stanova u jednom od solitera, poznatijim kao “Dva pendreka”.
Prema informacijama “Vijesti” bomba je eksplodirala na nekoliko centimetara od ulaznih vrata stana u kojem živi porodica bivšeg policajca Zorana Cauševića.
On je kazao “Vijestima” da ne zna ko je mogao da mu postavi eksplozivnu napravu.
“Neman problema ni sa kim. Ne radim drogu”, rekao je Caušević “Vijestima”.
On je u trenutku eksplozije spavao sa porodicom.
Kako javlja CdM, eksploziv je bačen ispred stana jedne porodice. Razlog su, navodno, novčani dugovi.



