PODGORIČANIN ĆE ROBIJATI TRI GODINE - Volim Podgoricu

PODGORIČANIN ĆE ROBIJATI TRI GODINE

Podgoričanin Vaselj Dušević osuđen je juče u Višem sudu u Bijelom Polju na tri godine zatvora zbog šverca droge.

Prema optužnici, Dušević je 2. marta, kao putnik voza koji je saobraćao na relaciji Bar – Beograd, na graničnom prelazu kod Bijelog Polja nosio 1.032 grama marihuane.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com