PODGORIČANIN ĆE ROBIJATI TRI GODINE
Podgoričanin Vaselj Dušević osuđen je juče u Višem sudu u Bijelom Polju na tri godine zatvora zbog šverca droge.
Prema optužnici, Dušević je 2. marta, kao putnik voza koji je saobraćao na relaciji Bar – Beograd, na graničnom prelazu kod Bijelog Polja nosio 1.032 grama marihuane.
(Vijesti)



