PODGORIČANIN SE NAPIO, PA GURNUO AUTOMOBIL SA LITICE - Volim Podgoricu

PODGORIČANIN SE NAPIO, PA GURNUO AUTOMOBIL SA LITICE

Automobil koji je pronađen jutros na brijegu rijeke Morače, naspram restorana “Cetinje”, sa magistralnog puta gurnuo je vlasnik tog vozila.

To su “Vijestima” nezvanično saopštili iz Uprave policije objašnjavajući da je Podgoričanin, čiji identitet nijesu saopštili, inspektorima kazao da ne zna zbog čega je to uradio, ali da je “bio pijan”.

Policija je jutros obaviještena da se na par metara od rijeke Morače nalazi sivi automobil.

Vatrogasci su utvrdili da u vozilu nema nikoga.

Vijesti

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com