PODGORIČANIN slučajno RANJEN, METAK bio namijenjen nekom drugom! - Volim Podgoricu

PODGORIČANIN slučajno RANJEN, METAK bio namijenjen nekom drugom!

Autoprevoznik Stevan Sekulović (40) iz Podgorice preksinoć je slučajno ranjen u pucnjavi oko 22 sata, na benzinskoj pumpi na Smokovcu.

PUCNJAVA NA SMOKOVCU: Ranjen Podgoričanin Stevan Sekulović (40)

U pucnjavi je zadobio prostrijelnu ranu ruke i transportovan je u Klinički centar gdje mu je ukazana medicinska pomoć, nakon čega je otpušten na kućno liječenje.

Prema nezvaničnim podacima “Vijesti” iz policije, Sekulović je slučajna žrtva.

On se nalazio u kafiću benzinske pumpe, kada su sa motociklom naišle dvije osobe i zapucale.

Izvor “Vijesti” kazao je da su napadači  ispalili više metaka, koji su bili namijenjeni drugim osobama koje su se u tim trenucima nalazile u kafiću, a potom pobjegli ka naselju Rogami.

U trenucima napada u kafiću pumpe su bili prisutni i policijski službenici, koji su upotrijebili oružje i zapucali uvis.

Navodno, istražitelji znaju ko su napadači.

Policija je nakon pucnjave počela  pretragu Rogama.

Izvor iz istrage kazao je da je naloženo da se izuzme i parafinska rukavica. Kamere su zabilježile incident.

Sekulović se, prema podacima iz policije, bavi drumskim prevozom tereta.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com