PODGORIČANIN U PRITVORU: Bacio BOMBU u dvorište lokala?

Tridesetogodišnjem Balši Pavićeviću iz Podgorice juče je određeno zadržavanje do 72 sata zbog sumnje da je u nedjelju ujutro bacio bombu u dvorište lokala „Porto d’oro“ u Ulici Voislavljevića, u podgoričkom naselju Zabjelo.
Iz Osnovnog državnog tužilaštva Pobjedi je saopšteno da je povodom ovog slučaja formiram predmet.
– Po nalogu dežurnog tužioca Jelene Protić podnijeta je krivična prijava protiv B. P. zbog krivičnih djela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija – navode iz Tužilaštva.
Pavićević je uhapšen u nedjelju samo dva sata nakon što je bacio bombu. Od dejstva eksplozivne naprave nastala je šteta na ulaznim vratima lokala, fasadi i na trotoaru ispred ulaza u lokal.
(Pobjeda)



