PODGORIČANKE na Đer u polufinalu F4!

Rukometašice Budućnosti i Đera odigraće finale prije finala na F4 Lige šampiona.
Ekipe koje su osvojile posljednje četiri titule prvaka Evrope sastaće se u polufinalu F4. Žrijeb je ukrstio Vardar i Bukurešt.
Naše rukometašice igrale su protiv Đera u glavnoj rundi Lige šampiona, a oba tima su slavila po jednom. Bili su to vrlo uzbudljivi mečevi tako da se velika borba očekuje za plasman u finale elitnog takmičenja.
Polufinale F4, koji se i ove godine održava u Budimpešti, je sedmog maja, finale je osmog. Budućnost brani trofej osvojen prošle godine, a u finalu je pobijedila Larvik 26:22.
Organizatori su najavili punu dvoranu pošto je već prodato gotovo 5000 karata iako je do fajnal fora ostalo više od 20 dana.



