PODGORIČANKE na Đer u polufinalu F4! - Volim Podgoricu

PODGORIČANKE na Đer u polufinalu F4!

Rukometašice Budućnosti i Đera odigraće finale prije finala na F4 Lige šampiona.

Ekipe koje su osvojile posljednje četiri titule prvaka Evrope sastaće se u polufinalu F4. Žrijeb je ukrstio Vardar i Bukurešt.

Naše rukometašice igrale su protiv Đera u glavnoj rundi Lige šampiona, a oba tima su slavila po jednom. Bili su to vrlo uzbudljivi mečevi tako da se velika borba očekuje za plasman u finale elitnog takmičenja.

Polufinale F4, koji se i ove godine održava u Budimpešti, je sedmog maja, finale je osmog. Budućnost brani trofej osvojen prošle godine, a u finalu je pobijedila Larvik 26:22.

Organizatori su najavili punu dvoranu pošto je već prodato gotovo 5000 karata iako je do fajnal fora ostalo više od 20 dana.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com