Pojavio se snimak: Stijepović i "predsjednik Pariza" - Volim Podgoricu

Pojavio se snimak: Stijepović i “predsjednik Pariza”

Gradonačelnik Podgorice Slavoljub Stijepović je nerijetko zasmijavao crnogorsku javnost svojim izjavama.

“Francuska je republika, a Crna Gora država republikanskog tipa, to je razlika. To ću reći predsjedniku Pariza ako ga sretnem”, posljednji je biser Stijepovića, a snimak do kog su “Vijesti” došle potvrđuju da je upravo to rekao.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com