Pojavio se snimak: Stijepović i “predsjednik Pariza”
Gradonačelnik Podgorice Slavoljub Stijepović je nerijetko zasmijavao crnogorsku javnost svojim izjavama.
“Francuska je republika, a Crna Gora država republikanskog tipa, to je razlika. To ću reći predsjedniku Pariza ako ga sretnem”, posljednji je biser Stijepovića, a snimak do kog su “Vijesti” došle potvrđuju da je upravo to rekao.
(Vijesti)



