Policajci nijesu mogli da priđu: Pit bulovi ubili vlasnicu - Volim Podgoricu

Policajci nijesu mogli da priđu: Pit bulovi ubili vlasnicu

Stravično ubistvo dogodilo se u Virdžiniji kada su psi ubili, a potom i potpuno rastrgli svoju vlasnicu (22).

Policajci više od sat nijesu mogli da joj priđu, jer su psi čuvali leš, ili ono što je ostalo od njega.

Pronašao ju je otac u šumovitom dijelu Virdžinije kada je pošao u potragu za kćerkom, jer je bio zabrinut što je dugo nema.

Šerif i policijaci pokušavali su više od 90 minuta da odmaknu pit bulove od nesrećne djevojke. A kada su joj napokon prišli, trebalo im je više od osam sati da prikupe više od 60 djelova tijela.

Sve se dogodilo na uobičajenoj trasi na kojoj je djevojka svakodnevno šetala sa svojim psima.

– Žrtva je na rukama imala rane koje pokazuju da je pokušala da se odbrani, ali bezuspješno. Psi izgledaju kao da su uzgajani za borbu – rekao je šerif.

Prema obdukcionom nalazu čini se da je prve povrede zadobila u predjelu grla i lica.

– Izgleda kao da su je srušili na zemlji u da je poslije tih prvih ujeda pala u nesvijest, a psi su je onda dokrajčili – kaže patolog.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com