Policija na konjima patrolira Žabljakom - Volim Podgoricu

Policija na konjima patrolira Žabljakom

Policajci na konjima patroliraju Žabljakom, a mnogi građani, naročito oni najmlađi, se zaustavljaju kako bi se slikali sa njima.

Kako su saopštili, cilj je bezbjednost građana i turista, prevencija nezakonitih ponašanja i očuvanje javnog reda i mira.

“Ovaj vid prisustva doprinosi sigurnosti, ali i posebnoj vrijednosti turističkog ambijenta, što potvrđuju brojne pozitivne reakcije”, navode iz policije.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com