Policija na konjima patrolira Žabljakom

Policajci na konjima patroliraju Žabljakom, a mnogi građani, naročito oni najmlađi, se zaustavljaju kako bi se slikali sa njima.
Kako su saopštili, cilj je bezbjednost građana i turista, prevencija nezakonitih ponašanja i očuvanje javnog reda i mira.
“Ovaj vid prisustva doprinosi sigurnosti, ali i posebnoj vrijednosti turističkog ambijenta, što potvrđuju brojne pozitivne reakcije”, navode iz policije.



