Đukanović uputio telegram saučešća povodom smrti Buseka
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović uputio je telegram saučešća predsjedniku Republike Austrije Aleksanderu van der Belenu povodom smrti Erharda Buseka, istaknutog austrijskog političara i nekadašnjeg vicekancelara te države.
Iz Đukanovićevog kabineta je saopšteno da je predsjednik juputio molbu da iskrena saosjećanja prenese njegovoj porodici.



