POSLE UDESA U PODGORICI: Vukotić stabilno
Milan Vukotić, koji je zadobio teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u noći između nedjelje i ponedjeljka, stabilnih je vitalnih parametara. Ipak, prema navodima portala Analitika, on se i dalje nalazi na Odjeljenju intenzivne njege Kliničkog centra Crne Gore. Stravična nesreća dogodila se nedugo poslije ponoći u naselju Gornja Gorica. Na licu mjesta stradali su Vukotićevi prijatelji Milan Đurović (22) i Milan Đurišić (19). Mladići su se automobilom marke „kia” ulcinjskih registarskih oznaka kretali iz pravca Danilovgrada prema Podgorici. Automobilom je upravljao Đurović, dok je Đurišić bio na mjestu suvozača. Povrijeđeni Vukotić nalazio se na zadnjem sjedištu.
(Dan)


