PREMINULO 10 OSOBA: Na Cetinju zastave spuštene na pola koplja - Volim Podgoricu

PREMINULO 10 OSOBA: Na Cetinju zastave spuštene na pola koplja

Zastave na ulazu u grad i ispred zgrade Prijestonice spuštene su na pola koplja u znak žalosti za preminulima od posljedica koronavirusa na Cetinju.

Prijestonica je proglasila Dan žalosti zbog alarmantne epidemiološke situacije na Cetinju i činjenice da je za prvih 14 dana marta preminulo 10 osoba.

Od početka pandemije na Cetinju je umrlo 57 osoba, a više od 2.800 je zaraženo koronavirusom.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com