PUCNJAVA: Ranjen vođa kotorskog klana Slobo Kašćelan i njegov tjelohranitelj Vladimir Vučković (41) (FOTO)

Hici ispaljeni u crni „audi A6“ cetinjskih registarskih oznaka, povrijedili su, kako “Večernje novosti” nezvanično saznaju, crnogorskog državljanina Sloba Kašćelana (53) iz Kotora i Vladimira Vučkovića (40) iz Herceg Novog.
U crni „audi“ dok se kretao, ispaljeno je više od deset metaka, a pucale su za sada dvije nepoznate osobe koje su, po pričama očevidaca, bile na motoru. Policija je brzo stigla na lice mjesta, a cijeli grad je bio blokiran, i za napadačima se i dalje traga.
Kako “Večernje novosti” nezvanično saznaju,Kašćelan je navodno vođa jedne od kriminalnih grupa u Crnoj Gori, dok je drugi ranjeni Vučković koji je bio u „audiju“, njegov telohranitelj.
Dok traje potraga za napadačima, operativci provjeravaju i da li ovaj oružani napad, eventualno ima veze sa obračunima na crnogorskom primorju, odnosno Tivtu i Kotoru, pišu “Večernje novosti”.