PUCNJAVA U KAFIĆU: Meta bio član „pink pantera“

Biznismeni A. Č. (47) i S. K. (42) najvjerovatnije su greškom ranjeni u pucnjavi u kafiću „Bagat“ u Leskovcu. Navodno, prava meta napadača bio je izvjesni D. Đ.
Prema nezvaničnim informacijama, D. Đ. je bio u kafiću kad su pucači upali, ali on nije povređen. Riječ je o muškarcu koji je poznat pod nadimkom „pink panter“, a nadimak je dobio zbog navodnog članstva u istoimenoj grupi koja je pljačkala zlatare. On se pominjao i u vezi s pljačkom juvelirnice u Dubaiju. Za ovim Leskovčaninom jedno vrijeme je bila raspisana i potjernica, ali sada mirno živi u zgradi kod „Bagata“.
(Kurir)



