RASPRAVA O ZAKONU O MEDIJIMA ODLOŽEN: Jonica krivi DPS - Volim Podgoricu

RASPRAVA O ZAKONU O MEDIJIMA ODLOŽEN: Jonica krivi DPS

Rasprava o predloženim izmjenama Zakona o medijima, koju je organizovao skupštinski Odbor za politički sistem, juče nije održana zbog nedostatka kvoruma.

Potpredsjednica ovog skup štinskog tijela Snežana Jonica (SNP) izvinila se gostima koji su se odazvali njenom pozivu – predstavnicima nekoliko NVO, nekih medija i medijskih udruženja, a potom saopštila da nijesu obezbijedili kvorum iz razloga što niko od poslanika DPS-a nije došao na sjednicu. Bez njih, precizirala je, nije moguće obezbijediti kvorum.

(Pobjeda)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com