Saobraćaj na pruzi Kolašin - Podgorica još nije uspostavljen - Volim Podgoricu

Saobraćaj na pruzi Kolašin – Podgorica još nije uspostavljen

Stručne ekipe Željeznice Crne Gore su večeras prekinuli radove na uspostavljanju saobraćaja između Kolašina i Podgorice.

Sa kolosjeka na mostu broj 48 podignut je teški vagon. Radovi na podizanju lokomotive i sanaciji pružnog kolosjeka biće nastavljeni ujutro, a očekuje se da tokom sjutrašnjeg dana bude uspostavljen saobraćaj.

Radnici su više od 10 sati na mjestu havarije tako da su iscrpljeni, a dalje radove je onemogućio i mrak.

Oko 23 sata u petak veče došlo je iskliznuća lokomotive i jednog vagona na mostu broj 48.

Tokom dana je organizovano podizanje teških mašina sa pružnog kolosjeka. Intervencija je bila otežana nepristupaćnošću i rizikom radova na mostu.

Željeznica Crne Gore je organizovala prevoz autobusima za putnike od Kolašina do Podgorice.

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com