Saobraćaj preko GP Božaj će se do daljnjeg odvijati jednom trakom naizmjenično

Obavještavamo vas da će se, zbog produžetka roka za završetak radova na rekonstrukciji Graničnog prelaza Božaj, saobraćaj u oba pravca na ovom graničnom prelazu (iz Crne Gore ka Albaniji i obrnuto) do daljnjeg i dalje odvijati jednom saobraćajnom trakom naizmjenično u oba pravca.
Rok za završetak rekonstrukcije je bio do danas, 08.02.2018. godine, ali je izvođač radova produžio radove zbog vremenskih uslova u kojima nije bilo moguće završiti rekonstrukciju u datom roku.
Blagovremeno ćemo obavijestiti javnost o završetku rekonstrukcije.
Službenici Sektora granične policije će preduzeti sve što je njihovoj nadležnosti kako bi zadržavanja na graničnom prelazu bila što kraća.
Rekonstrukcija Graničnog prelaza Božaj je planirana i neophodna radi ispunjavanja uslova po standardima iz Šengenskog sporazuma.



