SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Teško povrijeđen muškarac - Volim Podgoricu

SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Teško povrijeđen muškarac

U saobraćajnoj nesreći koja se tokom kasnog popodneva dogodila na magistrali u naselju Sveti Stasije (u blizini skretanja prema donjem putu) teško je povrijeðen dvadesetsedmogodišnji Kotoranin koji je prevezen u risansku bolnicu, saopšteno nam je iz kotorske policije.

U udesu su učestvovali autobus i putničko motorno vozilo.

Saobraćaj je u ovim trenucima (oko 18 sati)  magistralom na ovom potezu obustavljen, a pripadnici Odjeljenja bezbjednosti vozače preusmjeravaju na priobalni put, pored Kavalina.

Na licu mjesta su i predstavnici Osnovnog tužilaštva iz Kotora.

(Radio Kotor)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com