SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Teško povrijeđen muškarac
U saobraćajnoj nesreći koja se tokom kasnog popodneva dogodila na magistrali u naselju Sveti Stasije (u blizini skretanja prema donjem putu) teško je povrijeðen dvadesetsedmogodišnji Kotoranin koji je prevezen u risansku bolnicu, saopšteno nam je iz kotorske policije.
U udesu su učestvovali autobus i putničko motorno vozilo.
Saobraćaj je u ovim trenucima (oko 18 sati) magistralom na ovom potezu obustavljen, a pripadnici Odjeljenja bezbjednosti vozače preusmjeravaju na priobalni put, pored Kavalina.
Na licu mjesta su i predstavnici Osnovnog tužilaštva iz Kotora.
(Radio Kotor)



