SDP: Sa Pavićevićem nećemo voditi ozbiljnu polemiku - Volim Podgoricu

SDP: Sa Pavićevićem nećemo voditi ozbiljnu polemiku

Iz Socijaldemokratske partije reagovali su na izjavu lidera Crnogorske Vladimira Pavićevića da su oni partija koja je vječiti saveznik DPS-a, navodeći da “sa portparolom portparola Srđana Milića neće voditi ozbiljnu javnu polemiku”.

“Takvi to naprosto ne zaslužuju. Sukob u opoziciji Pavićević kao politički utikač ili utičnica počinje za račun drugih, onih koji bi svađama da sakriju tajne dilove sa DPS-om oko izbornih zakona. Pavićević je političar koji služi za političke posjete mjesnim odborima i godišnjim odmorima. I tu mu je i mjera i mjesto. Nažalost većine funkcionera, Crnogorska ima predsjednika koji umjesto u svoje priča u ime partije-domaćina. Građani Crne Gore za takve su davno nadjenuli ime”, piše u reagovanju SDP-a.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com