Skupština u ponedjeljak o rekonstrukciji Vlade Crne Gore - Volim Podgoricu

Skupština u ponedjeljak o rekonstrukciji Vlade Crne Gore

Poslanici će u ponedjeljak raspravljati o najavljenoj rekonstrukciji Vlade Crne Gore, saopšteno je iz Skupštine.

Nastavak druge posebne sjednice Prvog redovnog zasijedanja u 2025. godini održaće se u ponedjeljak, 14. aprila sa početkom u 11 sati.

Na poslanička pitanja će odgovarati: Milutin Butorović, ministar bez portfelja, Dragoslav Šćekić, ministar sporta i mladih, Ernad Suljević, ministar regionalno-investicionog razvoja i saradnje sa nevladinim organizacijama.

“Takođe, Prva sjednica Prvog redovnog zasijedanja u 2025. godini biće nastavljena u ponedjeljak 14. aprila sa početkom u 12:00 časova. Sjednica se početi tačkom (33) Izbori, imenovanja i razrješenja – Predlog za imenovanje dva člana Vlade Crne Gore”, piše u saopštenju.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com