Solistički koncert Novaka Laketića 30. maja u KIC-u

Solistički koncert Novaka Laketića pod nazivom “Pjesmom i igrom kroz crnogorsku kulturnu baštinu” biće održan u utorak, 30.maja, u Velikoj sali KIC-a “Budo Tomović”, sa početkom u 20 sati. Ulaz je besplatan.
Gosti večeri su: Nina Strugar, orkestar “Atlas bend” – Saša Magovčević, glumac i humorista Velizar Kasalica, KUD “Ljubo Božanović” i narodni guslar Matija Šćekić. Program će voditi Miomir Maroš.




