Spajić: Kafa i kolač će čekati opoziciju - Volim Podgoricu

Spajić: Kafa i kolač će čekati opoziciju

Premijer Milojko Spajić, koji bi trebalo danas da razgovara sa predstavnicima opozicije, kazao je da se raduje sastanku.

“Nakon ovog skupa idem na sastanak sa opozicijom. Radujem se takvom sastanku”, rekao je Spajić, odgovarajući na pitanja novinara nakon što je ozvaničen početak izgradnje kompleksa Velje brdo.

Komentarišući najave opozicije da ipak neće doći i upitan da li to remeti dijalog o evropskim obavezama, Spajić je odgovorio “vidjećemo, ja ću ih čekati”.

“Kafa i kolač će ih čekati”, rekao je Spajić.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com