SPAJIĆ: Vlada otplatila 240 miliona eura starog duga

Vlada Crne Gore otplatila je više od 240 miliona eura po osnovu duga za euroobveznice iz 2016. godine. potvrdio je na svom Twitter nalogu ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić.
On je istakao da je juče bio običan dan, kao i svaki drugi u Crnoj Gori, koja tu transakciju nije ni registrovala.
“Mjesecima su kritizeri pravili predstavu oko obveznice, a da nije emitovana – jučerašnji dan sa 240 miliona eura otplate duga iz 2016. bi ličio na dan poslije finansijskog armagedona”, naveo je Spajić.
Mjesecima su kritizeri pravili predstavu oko obveznice,a da nije emitovana, jučerašnji dan sa €240m otplate duga iz 2016 bi ličio na dan posle finansijskog armagedona. Juče je bio običan dan kao i svaki drugi, u CG koja tu transakciju nije ni registrovala https://t.co/q0OM6xteRB
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) March 13, 2021



