SPAŠENE DVIJE OSOBE! - Volim Podgoricu

SPAŠENE DVIJE OSOBE!

Pripadnici Gorske službe spasavanja nakon četiri sata potrage oko ponoći su pronašli i spasili dvoje državljana Mađarske, koji su se prilikom povratka sa Bobotovog kuka izgubili na Durmitoru u rejonu starog katuna Lokvice.

Mađari su sinoć putem OKC 112 Direktorata za vanredne situacije MUP-a uputili poziv za pomoć.

Ekipa Gorske službe spasavanja sinoć je odmah po pozivu krenula na teren.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com