SRAMNO! HRVATI I ALBANCI SKANDIRALI “Ubij Srbina”

Navijači Kosova i Hrvatske su tokom utakmica kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo zajedno skandirali “Ubij Srbina”.
“Sramotno skandiranje organizovano je tako da sa tribine na kojoj su smješteni hrvatski navijači čuje se “Ubij”, a domaći navijači zatim odgovaraju sa “Srbina”. Nakon toga međusobno se nagrade aplauzima, a zatim cijeli stadion zajedno počne skandirati “Ubij, ubij, ubij Srbina!”. Novinari iz Albanije javljaju kako se na tribini sa hrvatskim navijačima čulo i skandiranje “Za dom spremni” i “`Ajmo, `ajmo ustaše!””, piše hrvatski Index.hr.
Hrvatski mediji prenose da bi zbog ovakvog ponašanja njihovih navijača kaznu mogao da pretrpi Hrvatski nogometni savez.
“Kockasti” su inače sinoć u Skadru sa pola snage savladali Kosovo 6:0.



