Stojanović i Rečević podnijeli ostavke! - Volim Podgoricu

Stojanović i Rečević podnijeli ostavke!

Direktor Uprave policije Slavko Stojanović i načelnik podgoričkog Centra bezbjednosti Jovica Rečević, podnijeli su ostavke, kazao je za RTCG ministar unutrašnjih poslova Mevludin Nuhodžić.

“Zbog pogoršane bezbjednosne situacije na teritoriji Glavnog grada tokom ove sedmice, Stojanović i Rečević podnijeli su ostavke”, kazao je Nuhodžić.

U pucnjavi koja se oko podne dogodila u neposrednoj blizini Trga nezavisnosti u centru Podgorice, ubijeni su Podgoričani Miloš Šaković i Radivoje Jovanović.

U eksploziji koja se dogodila u četvrtak veče u garaži na Rimskom trgu stradao je Dražen Čađenović.

(Rtcg)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com