U barskoj bolnici preminula DVA pacijenta - Volim Podgoricu

U barskoj bolnici preminula DVA pacijenta

U barskoj bolnici su tokom noći preminula dva kovid pozitivna pacijenta.

Kako je za Radio Crne Gore kazao direktor Opšte bolnica Bar dr Dragoslav Tomanović, preminuo je 71-godišnji pacijent iz tog grada i 62-godišnji državljanin Srbije.

Tomanović je rekao da se u Infektivnom odjeljenju liječi 61 kovid pacijent, dok je u jedinici intenzivnog liječenja njih šest koji su životno ugroženi, prenosi Portal RTCG.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com