U EKSPLOZIJI POVRIJEĐENA RADNICA RTCG-A - Volim Podgoricu

U EKSPLOZIJI POVRIJEĐENA RADNICA RTCG-A

U eksploziji koja se dogodila jutros u Skadru povrijeđeno je šest osoba, a među njima je i radnica RTCG R.G.

Meta napada bio je albanski biznismen Ljuljzim Kula, potvrdila je albanska policija, a u neposrednoj blizini mjesta eksplozije zatekla se i ekipa Javnog servisa.

Povrijeđena radnica RTCG R.G, nakon ukazane pomoći u bolnici u Skadru je otpuštena, ali će po povratku u Crnu Goru morati da se javi ljekarima u Kliničkom centru.

“Naši reporteri su nam javili da su slike sa trga Rus uznemirujuće, da je situacija haotična i da je pravo čudo da nije bilo težih posljedica. Ekipa Televizije Crne Gore vratiće se u Crnu Goru čim bude završen uviđaj”, prenosi portal RTCG.

Albanski mediji navode da je ekspoloziv bio postavljen na motoru, koji se nalazio ispred zgrade u kojima su i prostorije srpsko-crnogorske manjine.

O događaju je obaviješteno Ministarstvo vanjskih poslova i naša ambasada u Tirani, čije je osoblje odmah krenulo u Skadar.

Portal RTCG

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com