U kotorsku luku uplovio kruzer sa preko 500 putnika - Volim Podgoricu

U kotorsku luku uplovio kruzer sa preko 500 putnika

U kotorsku luku jutros je u 7 sati uplovio 230 metara dugačak kruzer “Viking Star”.

Kako je Radio Kotoru saopšteno iz Luke na brodu se nalazi 509 putnika i 461 član posade.

Kruzer će iz kotorske luke isploviti u 18 sati.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com