UBICA U BJEKSTVU: Da li će se Arsenije Stanović predati?

Iako je prije nekoliko dana najavljivana predaja Arsenija Stanovića, osumnjičenog za ubistvo Ukrajinke Anastasije Lašmanove, istražitelji nemaju saznanja gdje je on i da li će se uopšte predati. Istražitelji tvrde da nemaju saznanja da li je napustio zemlju.
Stanović je ranije bio u emotivnoj vezi sa Lašmanovom. Tijelo je pronađeno 11. maja u Kotoru, u njenom stanu, gdje se, sudeći prema tragovima žrtva branila.
Stanovićev otac, rukovodilac granične policije, ispostave Aerodrom Tivat Zoran Stanović smijenjen je prije 11 dana i dva dana kasnije saslušan je u svojstvu svjedoka. Tvrdio je da ne zna gdje mu je sin i da s njim nije u kontaktu.
Dok se osumnjičeni za ovaj zločin krije, istražitelji su prikupili mnoštvo dokaza protiv njega, a izlolovan je i DNK profil.
U okviru istrage saslušano je više osoba, među kojima i Stanovićevi roditelji i djevojka, čiji iskazi su upotpunili motiv ovog zločina.
Pobjeda