UDES NA PUTU PG-BAR: Putničko vozilo se zakucalo u kamion - Volim Podgoricu

UDES NA PUTU PG-BAR: Putničko vozilo se zakucalo u kamion

U sudaru putničkog vozila i kamiona na magistralnom putu Bar–Podgorica, kod Virpazara u mjestu Tanki rt nije bilo teže povrijeđenih, a samo uz srećne okolnosti nije došlo do veće havarije.

Prema prvim informacijama do kojih su došle „Novosti“ od očevidaca, putničko vozilo se u krivini zakucalo u kamion pri čemu je probijen rezervoar teretnog vozila. Svjedoci kažu da se nafta slivala niz kolovoz u dužini od 50-tak metara. U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila oko 16 časova, nanijeta je velika materijalna šteta.

Kamion se kretao iz pravca Podgorice ka Primorju, a putničko vozilo prema Podgorici. Iz još neutvrđenih razloga, u krivini je došlo do sudara.

Na lice mesta su upućene ekipe hitne pomoći, policije i vatrogasci. U policiji je potvrđeno da se dogodila saobraćajna nezgoda, i da nema teže povrijeđenih.

Saobraćaj na ovoj dionici puta je u prekidu dok traje uviđaj i nadležne službe završe svoj dio posla.

(Novosti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com