UHAPŠEN BERANAC: Prijetio službenicima Uprave za šume? - Volim Podgoricu

UHAPŠEN BERANAC: Prijetio službenicima Uprave za šume?

Beranac Đ.O. uhapšen je zbog sumnje da je prijetio službenicima Uprave za šume dok su radili na terenu, saopšteno je iz Osnovnog državnog tužilaštva u Beranama.

“Povodom upućenih prijetnji službenim licima Uprave za šume PJ Berane dok su vršili premjer bespravno posječenih stabala, po nalogu državnog tužioca Osnovnog državnog tužilaštva u Beranama Marka Bojovića službenici Uprave policije CB Berane lišili su slobode osumnjičenog Đ.O. iz Berana  zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti”, saopšteno je iz Tužilaštva.

Nakon saslušanja državni tužilac je osumnjičenom odredio zadržavanje u trajanju do 72 časa.

Izvidjaj je u toku.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com