UHAPŠEN S.M.: Nakon svađe pucao uvis

Policija je uhapsila Nikšićanina S. M. koji je sinoć, kako se sumnja, nakon svađe sa U.P. pucao uvis, a potom pobjegao, saopšteno je CdM-u iz Uprave policije.
On je uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija i ugrožavanja sigurnosti.



