Uhapšena jer je bivšeg muža više puta ubola nožem u ruku, osumnjičena za pokušaj ubistva
U Baru je uhapšena A.M. zbog sumnje da je pokušala da ubije bivšeg supruga, saopštila je Uprava policije.
Kako navode u saopštenju danas je u 11.15 časova dežurna služba Odjeljenja bezbjednosti Bar obaviještena da je u naselju Šušanj došlo do verbalnog sukoba između bivših supružnika P.D. (51) i A.M. (44) nakon čega je A.M. upotrebom noža nanijela povrede P.D.
„Policija je izašla na lice mjesta gdje je zatečena A.M. koja je bacila nož, dok je P.D. transportovan na ukazivanje ljekarske pomoći gdje su mu konstatovane tri ubodne rane u predjelu desne ruke“, saopštila je Uprava policije.
Sa događajem je upoznat tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici po čijem je nalogu A.M. lišena slobode zbog sumnje da je izvršila krivično djelo ubistvo u pokušaju.
„Ona će u zakonskom roku biti privedena postupajućem tužiocu na dalju nadležnost“, saopštila je policija.



