UP: Činimo sve da zaštitimo bezbjednost učenika i građana
Na adrese više škola u Podgorici jutros je stigla dojava o bombama, saopšteno je iz Uprave policije.
“Policija preduzima sve aktivnosti iz svoje nadležnosti u odnosu na predmetne dojave i čini sve u cilju zaštite bezbjednosti svih učenika i građana”, poručili su.
Podsjetimo, više škola u Podgorici evakuisano je jutros nakon dojave o bombama. Policija je na terenu.



