Uz strune gusala... - Volim Podgoricu

Uz strune gusala…

Prođe ovaj praznik prisni

i jutros smo nezavisni,

obzirom na stanje brojno,

slavilo se baš dostojno.

Na prijemu đe je Milo,

sigurno je dobro bilo,

no su Ranku noge teške

do Njegoša išo pješke.

Baš na praznik, ko od šale

i Knez prođe u finale,

sada kad je član elite

nek se pazi od Konćite.

U Nikšiću bruka puče,

na koišarci bješe tuče,

i na praznik tako mora

jer ovo je Crna Gora!

 

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com