Uz strune gusala…


Prođe ovaj praznik prisni
i jutros smo nezavisni,
obzirom na stanje brojno,
slavilo se baš dostojno.
Na prijemu đe je Milo,
sigurno je dobro bilo,
no su Ranku noge teške
do Njegoša išo pješke.
Baš na praznik, ko od šale
i Knez prođe u finale,
sada kad je član elite
nek se pazi od Konćite.
U Nikšiću bruka puče,
na koišarci bješe tuče,
i na praznik tako mora
jer ovo je Crna Gora!



