UŽAS: Muškarac izvršio SAMOUBISTVO skočivši sa zgrade - Volim Podgoricu

UŽAS: Muškarac izvršio SAMOUBISTVO skočivši sa zgrade

Muška osoba, čiji je identitet poznat policiji, izvršila je jutros samoubistvo skočivši sa 17. sprata stambene zgrade u sarajevskom naselju Alipašino Polje.

Policijski službenici dobili su dojavu oko 06:35 sati da se u ulici Nerkeza Smailgića na broju 13 nalazi beživotno tijelo.

Muškarac je skočio iz jednog od stanova u toj zgradi.

Pripadnici MUP-a KS su izvršili uviđaj, a obaviješten je i dežurni tužilac.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com