(VIDEO/FOTO) ADŽIĆ: Ovo su osobe iz Srbije koje su kopale tunel - Volim Podgoricu

(VIDEO/FOTO) ADŽIĆ: Ovo su osobe iz Srbije koje su kopale tunel

Ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić kazao je da je riješen slučaj obijanja depoa Višeg suda u Podgorici, te da imaju dokaze da su u kopanju tunela učetvovali državljani Srbije Milan Marković (1970), Veljko Marković, (1991), Dejan Jovanović (1993), Vladimir Ervić (1991).

“Riješili smo slučaj, imamo identifikovana lica koja su iskopala tunel. Većina lica dolazi iz Srbije, imali su pomagače iz Crne Gore”, istakao je Adžić na konferenciji za medije.

On je saopštio da su u kopanju tunela učetvovali državljani Srbije Milan Marković (1970), Veljko Marković, (1991), Dejan Jovanović (1993), Vladimir Ervić (1991).

Vladimir Erić
Milan Marković
Dejan Jovanović

“Oni su neposredno nakon izvršenja krivičnog djela napustili Crnu Goru, što je spriječilo organe u Crnoj Gori da ih zadrže”, kazao je Adžić, a zatim objavio fotografije osumnjičenih.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com