VJEROVALI ILI NE?! Ležaljka na ovoj plaži košta 500 eura! (VIDEO) - Volim Podgoricu

VJEROVALI ILI NE?! Ležaljka na ovoj plaži košta 500 eura! (VIDEO)

U najpoznatijem baru Namos, koji se nalazi na plaži Psarou na ostrvu Mikonos, ležaljka koja se nalazi u prvom redu do mora košta između 300 i 500 eura na dan. I to nije sve!

Kafa u ovom lokalu košta devet eura, kao i voda, a za sok treba „iskeširati“ 14 eura. Oni koji žele da doručkuju za običan sendvič moraju da izdvoje 25 eura.

Predstavnici međunarodnog džet-seta, bogati magnati i holivudske zvijezde koje žele da rezervišu prvi red pored mora, izdvajaju između 300 i 500 eura po ležaljci.

Posjetioci kafića u kom su cijene nezamislive, dnevno potroše između pet i sto hiljada eura.

Cijena kafe se u baru Namos kreće od pet eura za jednostavan espreso i dostiže devet eura za irsku kafu. Fredo kapućino košta osam eura, a isto toliko i flašica obične vode. Sok košta 14 eura, baš kao i smuti od svježeg voća, piše „Grčka info“.

Namos doručak uz kafu, sok od pomorandže, hljeb, puter, domaći džem, med, jaja, kašu sa orasima, jogurt, voćne salate, razne sireve i kroasane košta 35 eura, a sendvič sa piletinom 25 eura.

Sputnjik

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com