Vođu “Škaljarskog klana” traži i Grčka - Volim Podgoricu

Vođu “Škaljarskog klana” traži i Grčka

Grčka je raspisala međunarodnu potjernicu za navodnim vođom “škaljarskog klana” Jovicom Vukotićem, zbog sumnje da je umiješan u trgovinu 135 kilograma kokaina.

Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović je izjavio da se protiv Vukotića, koji je protjeran iz Turske, vodi krivični proces u Srbiji.

“Ovo je složen slučaj. Tužilaštvo i policija ga sagledavaju na ozbiljan način i trudimo se da dajemo što manje informacija. On je protjeran iz Turske u Srbiju, pošto je naš državljanin”, pojasnio je Stefanović za TV “Pink”.

On je dodao, da se ovog trenutka u Srbiji protiv njega vodi krivični proces, ali da je i Grčka pokrenula međunarodnu Interpolovu potjernicu zbog sumnje da je umiješan u transport i trgovinu 136 kilograma kokaina.

“Bićemo u kontaktu s grčkim vlastima oko toga. Očigledno je da se radi o dobro organizovanoj kriminalnoj grupi i zato mi je drago da policije u regionu, ali i šire, dobro sarađuju”, istakao je ministar.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com