VOZIO "LENDROVER" SA 2,49 POMILA ALKOHOLA - Volim Podgoricu

VOZIO “LENDROVER” SA 2,49 POMILA ALKOHOLA

Bjelopoljski Viši sud potvrdio je optužnicu protiv Pljevljaka Dejana Pupovića (37) zbog krivičnog djela – teško djelo protiv bezbjednosti saobraćaja.

Prema tom aktu, on je  22. decembra prošle godine  upravljao “landroverom” u pijanom stanju sa 2,49 promila alkohola u krvi, dok su se u automobilu nalazili sugrađani  Nikola Vuković (28) i Milan Jakovljević (26).

Piše da je Pupović, krećući se regionalnim putnim pravcem Đurđevića Tara – Pljevlja, izgubio kontrolu nad vozilom, prešao na suprotnu kolovoznu traku i udario u potporni zid, nakon čega su sva trojica zadobili teške tjelesne povrede, od kojih su Vuković i Jakovljević preminuli.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com