Vrtići će raditi redovno - Volim Podgoricu

Vrtići će raditi redovno

Iako će zbog pogoršane epidemiološke situacije u pojedinim gradovima nastava biti organizovana na daljinu, vrtići će raditi redovno, rečeno je Radiju Crne Gore u Ministarstvu prosvjete.

“Kada govorimo o vrtićima oni funkcionišu po potpuno drugačijim principima od škola, prije svega nijesu obavezni, zatim u vrtiće ionako dolazi oko 20 odsto od ukupno upisane. Zbog svega navedenog, kao i zbog roditelja kojima su neophodni, za sada će raditi”, istakli su iz Ministarstva prosvjete.

Nije, međutim, isključeno da će biti promjena i u njihovom režimu funkcionisanja, a ako i kada se desi, javnost će biti obaviještena.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com