VUČIĆ: Mrzim neradničku klasu koja hoće da radi tri sata dnevno - Volim Podgoricu

VUČIĆ: Mrzim neradničku klasu koja hoće da radi tri sata dnevno

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mrzi neradničku klasu, da živi za radnike, kao i da je rad “karta za budućnost” Srbije.

“Mrzim neradničku klasu koja hoće da radi tri, šest sati dnevno, a ne rade ni sada toliko. Živim za radnike, obožavam radničku klasu, ne podnosim neradničku klasu, a postalo je uobičajeno da 72 puta idete na Maldive, Sejšele do svih gradova u Evropi. Srećan sam što to ljudi sebi mogu da priušte. Ne volim one koji žive 10 puta bolje od radničke klase, a kukaju”, rekao je Vučić, piše Tanjug.

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com