VUKOVIĆ: Abazović da ima obraza, rekao bih mu da treba da se stidi - Volim Podgoricu

VUKOVIĆ: Abazović da ima obraza, rekao bih mu da treba da se stidi

Da ima obraza, rekao bih mu da treba da se stidi, poručio je gradonačelnik Podgorice  Ivan Vuković u odgovoru crnogorskom premijeru Dritanu Abazoviću.

Premijer je danas u toku konferencije povodom 100 dana Vlade kazao da je ubijeđen  “da građani Podgorice ne žele ekstrema na čelu grada”.

“Dok mi premijer crta metu, nazivajući me ‘fašistom’ i ‘ekstremom’ (o čemu ću obavijestiti predstavnike medjunarodne zajednice), podsjećam ga kako sam reagovao na uvrede koje je, na nacionalnoj osnovi, doživio na CT u septembru. Da ima obraza, rekao bih mu da treba da se stidi”, objavio je Vuković na Tviteru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com