VUKOVIĆ: Kampanja će rezultirati pobjedom naše Podgorice - Volim Podgoricu

VUKOVIĆ: Kampanja će rezultirati pobjedom naše Podgorice

Otvorena je treća kancelarija pokreta “Svi za naš GRAD – dr Ivan Vuković” za naselja Stari aerodrom i Konik.

Poručujući da talas sjajne energije koja prati pokret “Svi za naš GRAD” nastavlja da se širi Podgoricom, nosilac liste, Ivan Vuković, istakao je da su, nakon Zagoričana i građana iz centra, i stanovnici Starog aerodroma i Konika dobili kancelariju u kojoj se mogu informisati o svim aktivnostima pokreta.

“I ova kancelarija je otvorena u fantastičnoj atmosferi i pred velikim brojem naših sugrađana, ljudi zadovoljnih zbog svega onoga što je gradska uprava uradila u ovom dijelu grada u protekle četiri godine i apsolutno uvjerenih u to da ćemo skupa postići još više u narednom periodu. Ja sam lično ohrabren nakon fenomenalne konvencije koju smo imali, nakon predaje naše liste se preko 25.000 potpisa podrške i uvjeren sam da ćemo imati najbolju kampanju koja je dosada viđena u Crnoj Gori, kampanju koja će rezultirati velikom pobjedom naše Podgorica 23. oktobra. Nastavljamo dalje, svi za naš grad”, izjavio je nosilac liste pokreta, dr Ivan Vuković.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com