Žabljak: Ugašen požar na vikendici Milića - Volim Podgoricu

Žabljak: Ugašen požar na vikendici Milića

Vikendicu Vladimira Milića iz Sremske Mitrovice, koja je izgrađena u blizini skijališta na Savinom kuku na Žabljaku, danas oko 16.10 zahvatio je požar do kojeg je došlo usljed udara groma.

Požar su primijetili zaposleni na skijalištu i odmah pozvali vatrogasnu jedinicu.

Zaposleni na skijalištu su sa protivpoažrnim aparatima započeli gašenje požara, a ubrzo su stigla i dva vatrogasna vozila sa osam vatrogasaca, pa je požar na vikendici izgrađenoj od drvenog materijala ugašen oko 17.10.

Vatrogasci i dalje dežuraju kako bi spriječili eventualnu pojavu novog požara.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com